Blogy

2. srpna 2007 v 20:04 |  Spřátelené blogy a weby
A máme tu první spřátelený blog! Jedná se o http://crofthome.blog.cz . Jeho autory jsou Fil a Pink Sun a najdete tu mnoho informací o TR, Laře i ostatních postavách. Také je zde mnoho obrázků a v neposlední řadě skvělá povídka Zeronovo oko. Rozhodně stojí za to tam zajít.

Druhý spřátelený blog patří Demonic Angel a najdete ho na adrese http://tomb-raider-site.blog.cz/. Má nádherný design a kromě informací o TR se můžete podívat i na mnoho videí, obrázků a přečíst si povídku. Blog se stále rozrůstá, takže koukněte, nebudete litovat.

A než jsem se nadála, je tu třetí spřátelený blog! Jeho autorkou je Lufík a pokud se na něj chcete podívat (o čemž nepochybuji ;-)), jděte na adresu http://laracroftanniversary.blog.cz/ . A co že tam můžete najít? Super obrázky, povídky, videa, úžasné wallpapery, které jen tak někde neuvidíte, a mnoho dalšího.

Sanny je autorkou čtvrtého spřáteleného blogu, který lze najít na http://tr.lara.croft.sblog.cz . Zajděte tam, určitě je o co stát. Spousta obrázků, zajímavá povídka či spoustu videí, to vše zde najdete. Tak šup, šup, ať už jste tam :-)

Další spřátelený blog patří LařeHCroft. Najdete zde především spoustu informací o všech TR, ale také si můžete stáhnout i sem tam nějakou tu skladbu z TR soundtracků či si přečíst zajímavou povíku. Na shlédnutí je též několik videí. A tím výčet nekončí... Chcete vědět víc? Zajděte ;-) http://larahcroft.blog.cz/

(!!!pravděpodobně neexistuje!!!) Informace o TR, zajímavé obrázky, videa, hádanky a mnoho dalšího. To naleznete, pokud zajdete na http://featuringlaracroft.blog.cz, jehož autorkou je PájaCroft. Nebudete litovat (nebo alespoň já jsem nelitovala :-)). Takže se neostýchejte a hurá tam!

Již sedmý spřátelený blog (sedmička je šťastné číslo :D )! Jeho autorkou je Katja a navštívit ho můžete zde: http://larca.blog.cz Kromě různých informací zde najdete například mnoho obrázků, pěknou řádku videí či povídku, která zatím vůbec nezní špatně! A zajímají-li vás modelky Lary Croft, tak neváhejte a tento blog navštivte, najdete tu o nich nějaké ty informace a také spoustu fotek.

Je tu další spřátelený blog! Tentokrát patří misscroft a najdete ho zde: http://misscroft.blog.cz/ Na první pohled vás jistě zaujme design, z pravé poloviny obrazovky se na vás totiž po celou dobu prohlížení tohoto blogu dívá "anniverserovská" Lara se svým záhadným úsměvem. Co se týče obsahu, počtete si o jednotlivých dílech TR a nebo se můžete podívat na některé z videí. Jistě, zatím je mnoho rubrik prázdných, ale to se určitě časem změní.

(!!!pravděpodobně neexistuje!!!) Takže tu máme další spřátelený blog. O čem myslíte že je? Říkaté o Tomb Raideru? Jak jste to uhodli?? XD Jeho autorkou je Laura a adresa, na které ho můžete navštívit, je: http://lauracroft.blog.cz. Najdete zde informace o TR, jak o hrách tak i něco málo o filmech, různé obrázky a také povídku. Takže jako obvykle: určitě se tam podívejte.

(!!!pravděpodobně neexistuje!!!) Po krátké době přibývá další do, jak tak koukám, už celkem početné skupiny spřátelených blogů. Téma, kterým se zabývá, nejspíš tušíte, a i kdyby ne, poznáte to už podle jeho názvu http://lara-croft.blog.cz/ i podle přezdívky autorky: Lara-Croft. Najdete tu tedy články o TR, také screenshoty a podobně. Blog se stále rozrůstá, tak se jukněte.

Tadá, další spřátelený blog! Autorkou je Jill a najdete zde info o Laře, o jednotlivých TR (tedy ne o všech, ale určitě časem), obrázky a brzo nejspíš i povídku. No, nač se tu rozepisovat, zajděte sami a uvidíte. Kam? Přece sem: http://jill-lara-croft.blog.cz/

A po vcelku dost dlouhé době je tu další spřátelený blog! No ano, tak přestaňte dělat to, co právě děláte, ať už je to cokoli, a jděte se tam podívat! Dostanete se na něj přímo tudy -> http://ladysonia.blog.cz/ . Jeho autorkou je Sonia, naprosto šílený tombraiderovský fanoušek s neméně šílenými nápady, takže se tam rozhodně nudit nebudete! Tak ať už tam jste! ;-)

Další spřátelený blog, který je stejně tak jako ostatní o TR (že by neuvěřitelná náhoda? :D), vlastní Veron a najít ho můžete na adrese http://veracroft.blog.cz/. Co tak říci - každý si tam najde něco zajímavého (pokud má tedy dotyčný rád TR, že?), informace, obrázky, hudbu... Jak jinak - zajděte.

Třináctý spřátelný blog v pořadí! A musím říct, že třináctka v tomto případě rozhodně není nešťastné číslo! Autorem blogu je Willy a je možno ho (blog, samozřejmě, ne Willyho XD ) nalézt na adrese http://laraisback.blog.cz/ . Můžete si tu přečíst zajímavé názory autora na jednotlivé TR, zhlédnout jeho skvělá videa, ale co hlavně - podívat se na kresby, které jen tak neuvidíte! Talent se prostě nezapře. Samozřejmě tam najdete také mnoho jiných zajímavých věcí, ale to už nechám na vás, ať si to tam prohlédnete.

A máme tu další spřátelený blog, tentokrát od A*o*D, a najít ho můžete na adrese http://twopratelowe.blog.cz/. Co že zde najdete? Nápověda: I tento blog je (překvapivě) o TR! Proto zde také najdete mnoho zajímavého o hře, o Laře a o všem, co se kolem ní točí. Neváhejte a běžte se podívat.

Tento blog se od ostatních výše uvedených výrazně liší - není o TR! Ale rozhodně to neznamená, že byste se na něj neměli zajít podívat. Jeho autorkou je Marcela a dostanete se na něj přes tento odkaz:http://grilovana-makrela.webgarden.cz/ . A teď co tam najdete - tak především články o různých seriálech jako Red Dwarf či Big Bang Theory, také její výtvarná díla, která rozhodně stojí za shlédnutí a pak také všechno možné, ovšem vždy velmi zajímavé. Rozhodně vám doporučuji se podívat, protože to nemá žádné jednotné téma a tak to neumím popsat :-P Prostě tam zajděte ;-)

(!!!pravděpodobně neexistuje!!!) Další spřátelený blog je ovšem opět o TR - ale nejen o něm. Můžete tam najít také třeba informace o různých hudebních interpretech a umělecké výtvory autorky blogu, SuomiBaby neboli Neferuaton. Teď byste nejspíš chtěli znát i adresu, že? Tak tady ji máte: http://neferuaton.blog.cz/ A zajděte se podívat :)

A opět je tu spřátelený blog. Alespoň je vidět, že TR fanoušci nezahálejí :) Tak co o něm říci... Najdete tu všechno možné, něco o hrách, něco o filmech, něco o Laře... no co byste tak na blogu čekali. Ještě zdá se, neexistuje moc dlouho, tekže se postupem času jistě dočkáme více zajímavých věcí. Autorkou tohoto blogu je Patys. A pokud byste se na tento blog chtěli podívat (což je koneckonců účelem tohoto článku), tak zajděte sem: http://laralegend.blog.cz/.

Další ze spřátelených blogů se řadí do stále početnější skupiny blogů s tématem TR. Autorkou je Lagy Croft, web je k nalezení zde: http://lagycroft.blog.cz/. A teď něco k obsahu - především zde můžete najít velice obsáhlou galerii, zahrnující všechny díly TR, také mnoho videí a jak jinak i všelijaké informace. Blog je pouze dva měsíce starý, takže časem zde toho jistě nalezneme mnohoem víc. Jukněte ;-)

Kdo by byl čekal, že i další ze spřátelených blogů se bude věnovat TR? Ano, je to tak :D Blog ještě není v provozu dlouho, protože článků tam nyní (14.12. 08) ještě moc není, ale už teď si tam lze přečíst opravdu zajímvé věci. Abych nezapomněla, autorem je DröBisCh a na blog se jděte podívat sem: http://tomblara.blog.cz/ .

Jak jen začít představení dalšího spřáteleného blogu, aniž bych se opakovala? Momentálně mě vážně ni nenapadá, takže:
Jedná se o blog o TR? - Ano, jak jinak :)
Kdo je autorem? - Luxandr.
Na jaké adrese se blog nachází? - http://underworl-legend.blog.cz/ .
Co je zde možné najít? - Informace o TR, samozřejmě, ovšem pouze o njenovějších dílech (což se třeba časem změní, netuším).
Méte se tam zajíte okamžitě podívat? - Samozřejmě, že se vůbec ptáte! :D

A je tu další! Co? No přeci spřátelený blog (což koneckonců stejně každému musí hned dojít...). A zase o TR. No jo, tak už to chodí :) Abych ale jen neplácala hlouposti, tak vám podám i nějaké konkrétní informace, třeba že autorem je Mošňa a že na tomto blogu najdete... no vlastně všechno možné vztahující se k TR... A nakonec informace nejdůležitější - blog naleznete zde: http://tomb-raider-forever.blog.cz/ .

Následující blog je... ano, o TR, ale to jsem napsat nechtěla (tedy chtěla, ale až později)... ehm, totiž, tak tedy následující blog je spravován hned dvěma autory, jedním z nich je kurtistr (krásné jméno, že) a druhou Sonia - a již toto je záruka, že navštívíte-li tento blog, zaručeně neprohloupíte (znáte-li Soniin vlastní blog, pak jistě nepochybujete). Nalézt zde můžete především parodie a to, u čeho se prostě zaručeně zasmějete. Ano, nemá cenu to dlouze popisovat, nejlépe uděláte, navštívíte li blog osobně: http://kurtistr.blog.cz/ .

A opět se dostáváme do zaběhnutých kolejí - další spřátelený blog je opět o TR. Ale nejen to, tento je dokonce úzce zaměřen na jistou osobu (osobu?), v TR se vyskytující. Můžete ji znát pod názvem Lařina dvojnice, Doppelgänger, Doppelhoe či jakkoli jinak, ale jistě víte, o kom je řeč. Jste-li příznivcem této postavy, je pro vás návštěva tohoto blogu s příhodným názvem http://doppelganger.blog.cz/ přímo nutností. A kdybyste snad náhodou přemýšleli o autorce tohoto blogu, je jí... Doppelganger :D Tak už tam běžte... Sice tam toho zatím (6. 1. 09) není moc, ale časem toho bude jistě víc a mohu vám říci, že články jsou vážně hezky napsané.

Dalším spřáteleným blogem je http://tombraider-underworld.blog.cz/ , jehož autorkou je Lucík. Blog vás na první pohled zaujme designem, kterému opravdu není co vytknout. Začtete-li se do článků, zjistíte, že kromě zajímavého obsahu je zde také témř dokonalá absence pravopisných chyb (no jo, zase se projevuji... ale vězte, že vám to zpříjemní zážitek ze čtení). Na blogu se sice dočtete pouze o Next-gen dílech, tedy TR6 počínaje, ale to přeci ničemu nevadí. Opravdu doporučuji podniknout návštěvu.

Blog http://laracroftkalak.blog.cz/ vám možná bude ze začátku bude připadat nepřehledný, ale pokud se alespoň trochu porozhlédnete okolo, jistě narazíte na něco, co vás zaujme. Jeho autorkou je Kalak (jak vidno již z názvu) a celkově je vidět, že se zaměřuje spíše na novější TR díly. Naleznete zde především hromadu všelijakých obrázků, ale narazíte i na krátkou povídku, soutěže... však se koukněte.

Blog se sympaticky krátkým (a tudíž dobře zapamatovatelným) názvem http://tombs.blog.cz/ má na svědomí Daněk a stručně a jednoduše můžu říci, že je to dobrá všehochuť rozmanitých TR-se-týkajících věcí. Přes obrázky, parodie a vlastní povídky až po rozličné informace a videa... Zakončím to tradičně radou - jděte se podívat ;-)

Nevím, proč mě to nanapadlo už dřív, ale konečně jsem spřátelila svůj blog s jedním opravdu velmi dobře udělaným a velmi známým blogem, který jak jinak pojednává o TR - a to snad úplně o všem co se v tombraiderovském světě dá najít. Na své si přijdou milovníci starších i novějších dílů, sběratelé všelijakých předmětů s tématikou TR, nadšení čtenáři povídek i... prakticky kdokoli, snazší by snad bylo vyjmenovat to, co na tomto blogu nenajdete (tedy, momentálně mě ale nic nenapadá...). K tomu dodám, že blog má příjemný a přehledný design a že jeho autorkou je vám všem jistě známá Žanettka a už jste v obraze, že? :D Kdyby to někdo z vás ještě nevěděl, tak její blog je možno najít na adrese http://zandalara.blog.cz/ .

A dalším spřátelným blogem je http://laracroft-blog.blog.cz/, jehož autorkou je Hayley. Blog se může pochlubit jednoduchým, přehledným a pěkným designem a informacemi o všech TR - kupodivu je tam toho více o straších než o těch novějších (což mě, musím se přiznat, příjemně překvapilo :D ). A co víc, vzhledem k (zatím prázdným) rubrikám, nad nimiž se skví název "Vlastní tvorba" se zřejmě do budoucna můžeme těšit i na různá výtvarná díla autorky :D

Spřátelený blog o TR - to už tu někdy bylo... Ale co jiného byste ode mě chtěli, že? Dobrá, blog, o kterém je řeč tentokrát,http://larasik.blog.cz/ , vlastně není zaměřen pouze na TR, autorka Larasinka se podle všeho zajímá i o mimozemšťany. Pokud vás ale přece jen více zajímá Lara, tak té si užijete na tomto blogu vrchovatě. Stačí se zajít podívat ;-)

Nad tímto blogem určitě zaplesají všichni příznivci Kurtise Trenta! Ano, možná už tušíte... http://pink-sun-zuzitko.blog.cz/ , přesně tak. Jeho autorka, Pink-Sun, mu udělala nádherný design a při mírném prozkoumání zjistíte, že je to vůbec velmi umělecky založená osoba: Designy pro nadšené zájemce, kresby, ke kresbám se pak vztahují i povídky (či naopak?). Hlavním tématem pak bývá (hádejte)... Kurtis Trent, samozřejmě, případně jeho bratranec Hero (z povídky Pink). A pak mnoho zajímavého jak o TR, tak i z jiného soudku... Každopádně - pro kurtisofily je návštěva nutností ;)
.
.
.
.
.
.
.
.
Takže nakonec jsem se rozhodla a první komentář k tomuto článku smazala, protože nejenže tam bylo sprosté slovo, ale dokonce tam byla pravopisná chyba XD (píše se "dvěma slovy", ne "dvěmi slovy"). Kdyby tedy snad někdo nechápal, o čem se to píše v ostatních komentářích, tak vysvětlení je - první komentář tu není :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Fil Fil | Web | 3. srpna 2007 v 13:30 | Reagovat

Hele Adrime, sli se ti to nelíbí, tak vodpal a neštvi... X-)

2 Demonic Angel Demonic Angel | Web | 3. srpna 2007 v 17:38 | Reagovat

Adrim: hele proč takový debilní komentáře nepíšete na mym blogu? já bych vám tam napsala úžasné vysvětlení podané mnou, tady to nechci psát, protože nechci mluvit sprostě a hlavně autorka kontroluje pravopis :D

Autorce: nechceš taky spřátelit? =o)

3 Potkanka Potkanka | 3. srpna 2007 v 18:36 | Reagovat

Demonic Angel: Moc ráda.

Fil: Stále stejné vysvětlení ohledně onoho prudiče...

4 Fil Fil | Web | 3. srpna 2007 v 22:44 | Reagovat

Potkanka: Ále, mě docela baví se s ním hádat. Je to sranda, ale abych ho tu moc nebavil, nebuýdu už na něj reagovat :-D

5 larahcroft larahcroft | Web | 12. srpna 2007 v 10:07 | Reagovat

Nechces spratelit blog?

6 PájaCroft PájaCroft | Web | 15. srpna 2007 v 21:58 | Reagovat

Máš to tu mocky pěkný , nechceš spřátelit ?

7 Potkanka Potkanka | Web | 17. srpna 2007 v 8:44 | Reagovat

Larahcroft a PájaCroft: Jé, no jasně! Jdu na to...

8 Katja Katja | E-mail | Web | 17. srpna 2007 v 11:13 | Reagovat

Ahojky! Nechceš spřátelit?

9 Potkanka Potkanka | Web | 17. srpna 2007 v 12:26 | Reagovat

Katja: No jasně! Nejdřív je ale na řadě PájaCroft, té už jsem to psala předtím, než mi to tu teda zas někdo zased :( No, už jsem zase tu, takže už chvátám, ať na někoho nezapomnenu... :)

10 PájaCroft PájaCroft | Web | 18. srpna 2007 v 20:56 | Reagovat

díky za spřátelení :-)

11 Potkanka Potkanka | Web | 20. srpna 2007 v 9:51 | Reagovat

PájaCroft: To je samozřejmost ;-) Máš super blog :)

12 lara-kurtis lara-kurtis | Web | 8. září 2007 v 10:55 | Reagovat

nechceš spřátelit blog???:)

13 Potkanka Potkanka | E-mail | Web | 16. září 2007 v 19:38 | Reagovat

lara-kurtis: jej, no jasně, já to úplně přehlídla, promiň...

14 veron veron | E-mail | Web | 1. března 2008 v 14:08 | Reagovat

Ahoj, nechces spriatelit??

15 Sonia Sonia | E-mail | Web | 16. března 2008 v 21:34 | Reagovat

Zdravím, predpokladám, že ma poznáš XD Neviem, vyjadrila som sa už, že to tu máš krásne? Ak nie, sorry :oops: Len ten text v menu je trošku tmavý ;)

Ale došla som na to, aby som ti položila otázku: Byť, či nebyť? Teda... spriatelíš?? :D

16 Tomb Raider Tomb Raider | Web | 3. června 2008 v 21:25 | Reagovat

Dufam ze neotravujem ale spriatelis?

17 misscroft misscroft | Web | 15. června 2008 v 9:52 | Reagovat

ahoj máš pěkný blog a díky za spřátelení vlastně jsem na to přišla náhodně když jsem na internetu něco scháněla o laře a objevila jsem tuhle stránku a co nevidím-odkaz na mojí stránku doufám že to šlo pochopit a ještě jednou dík

18 SuomiBaby (Neferuaton) SuomiBaby (Neferuaton) | E-mail | Web | 11. července 2008 v 22:33 | Reagovat

Spriatelíš? :)

19 Razzi Razzi | E-mail | Web | 31. července 2008 v 22:51 | Reagovat

Ahojky Potkanka! Nechces spiatelit? O:-) Odpis pls ku mne :)

20 DröBisCh DröBisCh | Web | 16. listopadu 2008 v 21:57 | Reagovat

Díky :)

21 MissCroft MissCroft | Web | 25. prosince 2008 v 13:47 | Reagovat

Víš co je zajímavé :D  Nedávno jsem zjistila zajímavou historií svého blogu. Když jsem si založila blog www.misscroft.blog.cz tak jsem zjistila, že předemnou ho měla ještě jedna adminka která si dala také přezdívku misscroft. Proto mi nebylo jasné proč některé blogy spřátelovali s tím mím a já o tom ani nevěděla :D  Asi to byla chyba www.blog.cz  No...každopádně ted když mě už máš ve svém spřátelovacím rejstříku tak můžu si tě taky přidat? Díky za odpověd...

22 Doppelganger Doppelganger | Web | 6. ledna 2009 v 10:48 | Reagovat

Tak já si tě přidala do S.B. a děkuju ti za tu poctu :)

23 Lucík Lucík | E-mail | Web | 8. března 2009 v 12:10 | Reagovat

Ahoj. Nechtěla by ses spřátelit? Máš to tady moc hezké. :o)

24 kalak kalak | Web | 10. dubna 2009 v 9:47 | Reagovat

Dík

25 Daněk Daněk | Web | 6. května 2009 v 19:05 | Reagovat

díky za pochválení blogu-jestli to tak můžu říct!:-)

26 Žanettka Žanettka | Web | 24. července 2009 v 16:05 | Reagovat

Moc ti děkuju za krásný podpis, Potkanko:-) (Doufám, že jsem v tomto komrntáři neudělala žádnou pravopisnou chybu=D)

27 Žanettka Žanettka | Web | 24. července 2009 v 16:05 | Reagovat

No a už ji vidím... Chtěla jsem napsat: Děkuji za krásný popis=D

28 Potkanka Potkanka | Web | 25. července 2009 v 17:04 | Reagovat

[27]: To je v pořádku, stane se :D
A není vůbec zač :)

29 Miss.we Miss.we | E-mail | Web | 15. ledna 2010 v 17:24 | Reagovat

Ahojky Potkanka,muj blog neni nic moc no... ale jestli b to šlo tak bych moc ráda spřátelila protože tvuj blog už hodně dlouho obdivuji,tak bych ráda spřátelila. Dík jestli si to přečteš  a příjmeš nabídku. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama