Postavy KMD

3. srpna 2007 v 20:39 |  Povídka: Kletba mayské dýky
Stručná charakteristika postav, co se v povídce vyskytují:
Lara Croft - Světoznámá archeoložka z britské aristokratické rodiny, která místo dlouhých večerních šatů nosí raději tričko a šortky a místo pilníčku na nehty párek svých milovaných pistolí ráže 9mm.
Nicole - Devítiletá francouzská holčička, která byla svědkem vraždy svých rodičů a následkem toho ztratila řeč. Bezprostředně po oné strašlivé události se setkala s Larou, kterou od té doby nehodlá opustit ani na krok a doprovází ji na její cestě na Yucatán.
Eric Bannerson - Sběratel i překupník různých archeologických cenností. Jeho zákazník od něj hodlá odkoupit párek mayských dýk a tak se Bannerson, který již jednu vlastní, vydává na Yucatán hledat druhou. Jeho smůlou je, že první z nich ukradl Laře Croft - a ta se s ní nehodlá jen tak rozloučit.
Adam Heat - Bannersonův pomocník, ovládá mnoho jazyků, včetně několika indiánských. Ne zrovna odvážný a ne vždy nadšený z příkazů svého šéfa.
Ray Simmons - Druhý Bannersonův pomocník, poskok pro všechno. Má zvláštní smysl pro humor, kterému nerozumí nikdo jiný než on sám.
William Collins - Sběratel historických památek. To, co chce, vždy získá - jakýmkoli způsobem. Tedy dokud se nesetká s Larou.
Michael Andrew - Mladý pilot z Kajmanských ostrovů. Sebevědomý, bezstarostný, velmi se mu líbí Lara a netají se s tím.
George Andrew - Mikův starší bratr, taktéž pilot. Je velkým fanouškem Lary, i když poté, co se s ní skutečně setká, zjistí o ní něco, co mu jeho představy razantně změní.
Zip - Lařin dobrý přítel a spolupracovník. Je odborníkem přes počítače a techniku vůbec a komunikuje s Larou během jejích výprav přes headset.
Winston - Sluha v sídle Croftů, rodinný přítel.
Autor si vyhrazuje právo charakteristiky upravovat či přidávat nové postavy (Jak to taky mám vědět dopředu... Píšu to sice já, ale ty moje postavy si dělají, co chtějí :D )
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama