Další shrnutí

3. září 2007 v 22:04 |  Blog
Takže zase shrnu, co se tu od minula, co jsem něco takovéhleho psala, stalo.
Ještě před mým odjezdem jsem napsala svůj názor na TR1, což tedy už není moc novinka, no ale stejně to sem napíšu, ať tu mám všechno.
Poté jsem přidala článek na tři falešné trailery o TR8, o kterých se hodně lidí domnívá, že jsou pravé, a proto jsem se to pokusila uvést na pravou míru.
Také přibyla rubrika parodie, ve které zatím najdete jen pár obrázků, ale časem by se snad měla rozšířit.
Podoby Lary je název poměrně dlouhého článku, ale ne kvůli hromadě textů, nýbrž kvůli všem těm obrázkům. Můžete se podívat.
Přibyl též diplom, který jsem získala za účast v jedné soutěži. Je moc hezký, jak ostatně můžete vidět.
A teď ještě něco, čeho si třeba jen tak někdo nevšiml, protože se nejedná o nový článek, ale pouze o změny již existujících: V rubrice Spřátelené blogy a weby byl pozměněn odkaz na ladycroft.wz.cz, protože nyní se tento web přesunul na ladycroft.cz, a také má nový, krásný vzhled, takže pokud jste tam doteď nezašli, tak už neotálejte a ať už jste tam!
Přidala jsem také jednu postavu do výčtu charakterů z povídky Kletba mayské dýky. Prozatím neuvažuji o tom, že by měl snad hrát velkou roli, spíš se jen tak mihne, ale nechtěla jsem ho vynechávat, ať mu to není líto :-), a protože nikdy nevím, jestli do děje nějak důležitě nezasáhne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama