Leden 2008

Galerie se už nebude tak moc rozšiřovat

17. ledna 2008 v 18:14 Blog
Ne že by se neměla vůbec rozšiřovat, ale co se týká obrázků k Underworldu, zdá se mi zbytečné se dávat nové, které jsou vlatně jen těmi předešlými, vyfocenými z trochu jiného úhlu. Dokud se neobjeví nějaké výrazně odlišné, nevidím důvod, proč je sem všechny dávat. Nyní jsem přidala dva, jeden s těmi ohni (pravděpodobně přímo u vstupu do podsvětí) a druhý je takový jakýsi wallpaper či co XD, který sice vypadá hezky, ale Lara tam nepřipomíná Laru. Tak to jsou asi na delší dobu poslední obrázky do "unerworldovské" sekce galerie.
Nějaké nové zajímavé info (těžko říct jakého druhu) ovšem slibují na únor, tak možná budou i nové screeny.

Jinak se omlouvám, že teď tu toho tak nějak moc není, blíží se pololetí a mám míň času, ale nehorší vlna snad už přešla, tak doufám, že budu mít na blog opět trochu víc času.

Oficiální oznámení

11. ledna 2008 v 22:09 Tomb Raider 8
Přestože o TR:U už všichni dobře víme, teprve včera nám Eidos oficiálně oznámil, že se opravdu chystá. Žádné překvapení, ale alespoň to máme potvrzené. Zároveň také vyjmenovali konzole, na kterých bude možno si osmé pokračování Tomb Raideru zahrát. Konkrétně se jedná o PS3, Xbox 360, NDS, Wii, PS2 a samozřejmě PC.
Jak už jsem psala dříve, chystají se Underworld vydat ke konci tohoto roku, přesněji se tedy zmiňují o čtvrté čtvrtině roku 2008, takže se dá předpokládat, že ho mnoho lidí dostane pod stromeček (samozřejmě se počítá s tím, že TR:U rozhodně nějaký ten velký peníz vydělá - a Vánoce jsou na to ideální).
Do té doby nezbývá než čekat a užívat si všechny ty drobnosti jako nové screenshoty, informace a časem určitě i trailer, ať se nějak po celý ten rok zabavíme.
---------------------------------------------
Když už jsem u toho oznamování, tak oznamuji, že v galerii je nový screenshot, ale není to nic objevného, jen kterýkoli jiný z předešlých v bledě modrém...

Opět další screenshoty z TR:U

5. ledna 2008 v 20:34 Tomb Raider 8
Galerie se opět rozrostla o pár obrázků. Není to nic převratného, ale jsou nové (tedy alespoň zde). Rozhodně pěkný je jeden obrázek Lary celkem zblízka a v dobré kvalitě, takže neváhejte a podívejte se. :-)