Červenec 2008

Moje obrázky

31. července 2008 v 22:53 Blog
Mám teď docela zásek ohledně toho, co sem dávat, takže sem alespoň přidám nějaké mé obrázky, o kterých beztak skoro všichni už vědí, ale nevadí... Mno, jsou v mizerné kvalitě, ve větším rozlišení se válejí kdesi na Deviant Artu a Ladycroft fóru,takže kdyby to někoho fakt tak zaujalo, že by je chtěl vidět... tak hledejte :P Jinak tady na blogu jsou v galerii.

Další spřátelený blog

27. července 2008 v 17:05 Jiné
Jak už nadpis napovídá, máme tu další spřátelený blog. Takže jako tradičně zajděte sem pro bližší informace :)

Kdo (ještě) je Lara Croft

22. července 2008 v 18:13 Blog
No ano, trvalo mi to měsíc, než jsem byla schopná přidat nové obrázky... ach já brzda... No, tak tedy přibyly tři, můžete se na ně kouknout v příslušném článku a nezapomeňte - vaše nápady jsou vřele vítány... pokud vám tedy nevadí, že chvíli potrvá, než mě napadne je zveřejnit...

Zážitky uplynulého týdne (TR:U)

21. července 2008 v 18:37 Já a TR
Minulý týden jsme se mohli pokochat zase něčím novým ohledně TR:U, což se konečně v souvislosti s E3 přece jen očekávalo. No a tak jsem si řekla, že bych mohla sepsat můj celkový dojem a shrnutí toho všeho.

Yay! Trailer! :D

19. července 2008 v 6:53 Tomb Raider 8
Takže je konečně tu! A narozdíl od toho všeho, co bylo vidět předtím, mě naprosto nadchl! Skvělá hudba, skvělý šok, když si uvědomíte, co že to vlastně právě vidíte... A skvělý závěr, když si uvědomíte, kdo to udělal! Muhaha!!! Vážně jsem z toho nadšená :D
Takže, můžete na to kouknout na YouTube:
A nebo na Game Tarailers ve vysokém rozlišení (doporučuji!):

Teaser trailer!

17. července 2008 v 17:34 Tomb Raider 8
Tak fajn, v pátek (nebo spíš v sobotu ráno? Teď si nejsem jistá...) bude toho víc, ale už teď je rozhodně na co se dívat! Takže:
Tak co vy na to??? :D

Co nového ohledně TR:U (gameplay!)

15. července 2008 v 22:49 Tomb Raider 8
Takže blíží se nám trailer, ale na gameplay video se už podívat můžeme! Chcete vidět konečně Laru v pohybu? Věřím, že ano! Mě osobně to tedy mírně zklamalo (ta část na souši, ve vodě to bylo pěkné), ale názor si udělejte sami:
A zítra v 18:00 (pokud umím správně přepočítávat čas...) bude na E3 řečeno něco o TR:U, takže kdo by jste se chtěli koukat, můžete na tomto webu:
http://livewire.ign.com/2008/e3/index.html# (budete si asi muset nainstalovat plug-in, abyste to mohli sledovat, ale je to snad jen pro Firefox a IE)
Tak, to asi tak vše, na té druhé adrese samozřejmě můžete sledovat i něco o jiných hrách, kdyby vás to zajímalo, že :D A těšme se na pátek na ten trailer, snad bude vypadat pěkně :)

Marcus Trogen

11. července 2008 v 19:28 Hudba
Přiznejte se, kdo jste jeho jméno ještě nikdy nikde neviděli? Pevně doufám, že nikdo takový mezi vámi není, protože pokud narazíte v rozhovoru na téma TR + výtvory fanoušků + hudba, bude jistě mnoho lidí, které okamžitě napadne on :)

Trailer už brzy!

9. července 2008 v 20:01 Tomb Raider 8
Počkejte si do osmnáctého července! Tento den totiž konečně dostaneme ten tak dlouho očekávaný trailer! Konečně! :D

concepty na TR:U

8. července 2008 v 19:41 Tomb Raider 8
No tak si říkám, že bych se mohla nějak kompletně zmínit o všech těch obrázcích, co jsou teď k mání. Je jich poměrně dost a protože bych musela zhoršovat kvalitu či velikost, abych je uložila na blogu, příp. je všechny uploadovat někde jinde a pak je sem dávat, přijde mi jako nejschůdnější varianta, když se jednoduše dám odkazy na TRC a bude vystaráno. Věřte mi, bude to jednodušší pro vás i pro mě ;-)
concept arty: http://www.tombraiderchronicles.com/underworld/conceptual_02.html (také na straně 3, samozřejmě, pečlivě si prohlédněte ten poslední, je to tzv. storyboard, tedy obrázky, zobrazující průběh cutscén a hry celkově, ty si všechny budeme moci odemknout při hraní TR:U )
screenshoty: http://www.tombraiderchronicles.com/underworld/screenshots_360_04.html (jako předtím - samozřejmě i na další straně; jak se vám líbí voděnka a žraloci? :D )
No, asi tak, beztak už jste na ně dávno přišli :)
---------------------------------
Jinak omlouvám se, že tu teď nějak nic nepřibývá, nějak mě nic nenapadá. Pokud mě nebude nic napadat ještě hodně dlouho, začnu pomalu zveřejňovat screenshoty, co jsem udělala v TR4, muhaha! (nebojte, dříve či později je zveřejním určitě :D )

Skupiny na TRF

2. července 2008 v 14:44 Tomb Raider
Na TRF se objevují různé skupiny, které se pak jednoduše píší už pouze zkratkami a musím říct, že ze začátku jsem v nich měla pěkný zmatek. Teď už v tom mám tedy vcelku jasno, ale řekla jsem si, že by stálo za to, udělat takový malý souhrn. Není jich zas tak moc, nebojte se (nebudu totiž zmiňovat ty, do kterých se dá přihlásit jako uživatel TRF... hm, nevím jak to popsat, ale nevadí :-P ). A třeba vás ještě inspirují k zapojení se k některé z těchto skupin. A kdyby náhodou někoho z vás zajímalo, co si o tom myslím já, tak u těch skupin, s jejichž názorem souhlasím nebo kde jsem dokonce členem, udělám * (a že jich asi bude většina... :-P ). Tak a teď již k výčtu: