Prosinec 2008

Krásný nový rok!

31. prosince 2008 v 23:42 Svátky, výročí apod.
Já vážně nevím, co psát do všech těchto přání... Takže to vezmu jednoduše a ke spokojenosti všech: Ať se vám splní v příštím roce vše, co si přejete, aby se stalo... a ještě něco pěkného navíc, ať jste taky překvapeni! :D

Krásný Nový rok i celý nový rok, přežijte to ve zdraví, ať mám za rok zase komu přát tady ty mé výplody :D

Chudák Alister...

30. prosince 2008 v 22:17 Parodie
Aby vám bylo jasno, ta "nešťastná" událost s Alisterem v TR:U mě velmi potěšila, konečně dal pokoj :D (A navždy za to budu Doppelhoe děkovat...) No a tak jsem si toto tak nějak nemohla odpustit :)


Veselé Vánoce!

24. prosince 2008 v 13:44 Svátky, výročí apod.
Sice už jsem vám přála předtím u toho videa, ale dnes je ten správný den... a také ne každý třeba má představu o "Gothic Christmas" :D
Takže vám přeji znovu: Šťastné a veselé Vánoce, užijte si je, máme je jen jednou za rok ;-) A přeji vám, ať jste z dárků tak nadšení, jako Lara na tomto obrázku:


Ano, další spřátelený blog...

23. prosince 2008 v 21:40 Jiné
To už tu dlouho nebylo :-P Nicméně tetokrát se jedná o ne-TR blog, tak možná alespoň v tom je změna :) Nicméně, jak vždy, zajděte sem ;-)

Diplom za vtipnou bublinu

23. prosince 2008 v 21:10 Tento blog
Nějak se mi povedlo vyhrát druhé místo v soutěži o nejlepší vtipnou bublinu na blogu Dröbische. Moc mu za to děkuji a můžete se podívat na diplom :)


Gothic Christmas

22. prosince 2008 v 17:17 Videa
Před několika dny mě tak nějak napadlo udělat další video (a po chvíli práce s Movie Makerem jsem si připomněla, proč jsem žádné tak dlouho nedělala... :-P ), protože se blíží Vánoce a věděla jsem o jedné úžasné vánoční písni (no nevím, jak se bude líbit vám :D ).

Takže to berte jako (mírně předčasné) přání k Vánocům :)

Skupina: Within Temptation
Píseň: Gothic Christmas
Použity cutscény výhradně z AoD :)


Sraz (13. 12. 08 )

21. prosince 2008 v 17:10 Já a TR
Možná to málokdo tuší, ale v sobotu 13. 12. se uskutečnil další sraz, takový skromnější - celkem jsme tam byli já, Sethes, Suomi a constantine. Přestože to byla jedna velká improvizace, rozhodně jsme si to užili (tedy já určitě). Tak a teď tedy konkrétněji:

A je tu... další spřátelený blog :-P

21. prosince 2008 v 14:18 Jiné
Já vím, že jsem v poslední době neuvěřitelně originální... :D
Dvě slova: Klikněte sem :-P

Další spřátelený blog

18. prosince 2008 v 21:34 Jiné
Anebo jak originální nadpis vzhledem k předešlému článku... :-P Co více dodávat, klikněte sem pro více informací.

Nový spřátelený blog

6. prosince 2008 v 21:18 Jiné
Co více dodávat, nadpis mluví za vše. A jako tradičně, pro více informací zavítejte prosím sem.

Změna vzhledu

3. prosince 2008 v 20:46 Blog
Věřte tomu nebo ne, i já jsem se nakonec dokopala ke změně vzhledu tohoto blogu. Má to být laděno jaksi do tohoto zimního období (pokud by to snad nešlo poznat), ovšem vzhledem k mé rychlosti, co se změny vzhledů týče, vás to tu může takhle strašit až do Vánoc... roku 2009 :D

Nicméně bylo by od vás hezké, kdybyste napsali, co na to říkáte (jen mi, prosím vás, nepište, že to mám nějak výrazně měnit, už tohle mě stálo velké psychické úsilí :-P ).