Duben 2009

Problémy vyřešeny!

29. dubna 2009 v 17:08 Blog
Nakonec se to vyřešilo rychleji, než jsem vůbec doufala! A dokonce teď máme net rychlejší (aneb všechno zlé je pro něco dobré... :) ). Děkuji za všechna vaše přání, aby se to vyřešilo :) Věřte, nikomu bych to nepřála, čtrnáct dní bez netu... jsem teď vážně mimo, ať přijdu na jakýkoli web.
Ou, to znamená, že by sem měly zase začít přibývat články... Musím se vám přiznat, že navzdory původním úmyslům něco sepsat alespoň offline jsem se k ničemu nedokopala, poněvadž jsem si půjčila nějaká DVD s různými anime a nějak moc mě to chytlo, takže jsem u počítače pak nedělala skoro nic jiného než koukala 0_o Nebojte se, na TR jsem ani v nejmenším nezapomněla, to vás nesmí ani napadnout! Ovšem kdyby jste náhodou měli čas, koukněte např. na Samurai Chmploo ;-) (nebo na Gravitation, které jsem si zamilovala... ovšem nemusí se to líbit každému :-/ )

Tímto se tedy oficiálně vracím mezi vás, neděste se moc XD

Technické problémy

24. dubna 2009 v 12:14 Blog
Nadpis asi již mnohé naznačuje - technické problémy se samozřejmě týkají internetu, a to již někdy od poloviny minulého týdne. Ovšem až teď jsem měla příležitost vám to sdělit... No, vážně nevím, kdy se ty problémy vyřeší, ale doufám, že brzo, protože čím déle to bude trvat, tím víc pak budu naprosto mimo, až se vrátím (ne že by bylo něco špatného na tom, být mimo, ovšem trochu jinak mimo, že? :D ).

Tak se tu zatím mějte hezky a Laře zdar!

Kristie

12. dubna 2009 v 10:12 Jiná po/divná literární díla
Toto je takový minipříběh, byla zábava to psát, tak se uvidí, zda to bude VÁS bavit číst :D A ač se to ze začátku (vlastně skoro po celou dobu) nezdá, týká se to TR ;-) Jinak tedy musím říct, že jsem měla trochu problém s tím, jakou osobnost by vlastně měla mít hlavní postava (poněvadž v TR se toho o ní moc nedovíme), tak mi prosím vás sdělte své dojmy :)

Nový obrázek v KMD galerii

12. dubna 2009 v 8:23 Obrázky
Psaní KMD teď sice mírně stagnuje (dobře, nestagnuje, pouze přibývá stylem "jedna věta za dlouhou dobu"), tak jsem se rozhodla alespoň nakreslit jednu postavu z této mé povídky (popravdě jsem doufala, že mě to tak nějak naladí k psaní dál :D ). A tak je tady - Nicole. Tentokrát barevně. A jak je napsáno v popisku v galerii - pokud se vám ta barevná kombinace zdá šílená, tak jste ještě neviděli, co si jsou malé děti schpné obléct na sebe, pokud je necháte si vybrat :p

PS: To, co drží v ruce, není brambora, ale onen záhadný zlatý amulet... já jen kdyby to nešlo poznat XDGlittery od Kalak

12. dubna 2009 v 7:46 Tento blog
Skvělé, zasedla jsem sem ráno, dnes čas bude :D


Takže jeden můj rest, glitter od Kalak - pro všechny SB, tak tuším i pro mě. Díky, Kalak :)

A jelikož Kalak nezahálí, tak je tu ještě jeden glitter. A jak jinak, moc jí za něj děkuji :)


Diplom od Lucíka za spřátelení

11. dubna 2009 v 20:23 Tento blog
Nejdřív jsem říkala, že mám málo času, teď se k tomu ještě připojuje i neslýchaná pomalost netu, proto mi snad odpustíte, když budu i já na blogu tak trochu brzda...

Konečně se mi tedy podařilo zveřejnit diplom od Lucíka za spřátelení, moc jí
děkuji! (Jen malá pravopisná připomínka - mou přezdívku klidně můžeš skloňovat, vypadá to líp :D )

Nový vzhled blogu

5. dubna 2009 v 17:43 Blog
Aneb dokopat jsem se k tomu musela, sníh už jaksi nebyl aktuální :D

Aby bylo jasno, původně jsem uvažovala o nějaké světlé, svěží zelené, takové ty jarní barvy, kdy se příroda probouzí po zimě... heh, a nakonec z toho vzniklo tohle. Ta barevná kombinace je trochu divná, něco se mi na tom nezdá, ale co :p Jakékoli názory či připomínky vítány (např. jestli se něco špatně zobrazuje či je písmo nečitelné, pak by bylo v zájmu celého světa... totiž návštěvníků tohoto blogu, aby to oznámili :D ).

Jinak jistě vidíte, že jsem se držela stále stejného stylu, akorát jsem změnila barvy. Vím, že bych mohla zkusit něco originálnějšího, ale... víte jak špatně se mi k něčemu dokopává? Možná někdy :p

Diplom a ikonka od Kalak

4. dubna 2009 v 22:08 Tento blog
Od Kalak jsem za spřátelení dostala diplom...


...a ikonku


Tak se kochejte :D


Kalak, díky moc :)

Nové spřátelené blogy

4. dubna 2009 v 17:39 Jiné
Jsou tu hned tři nové tombraiderovské spřátelené blogy - skvělá zpráva už proto, že fanoušků Lary Croft zjevně přibývá... nebo je jednoduše čím dál víc napadá zakládat blogy :D Tak či tak, je to určitě skvělé :) Jak jinak, pro více informací zajděte sem, určitě nebudete litovat.