Červenec 2009

Diplom za spřátelení od Hayley

26. července 2009 v 12:17 Tento blog
Od autorky nejnovějšího spřáteleného blogu jsem dostala diplom. Díky, Hayley :)


Já jako Amanda - od Žanettky

25. července 2009 v 17:41 Já a TR
Žanettka pomocí XNA Lara stvořila již nejednoho fanouška TR (zde je možno vidět všechny její dosavadní výtvory) a konečně přišla řada i na mě - nemohla jsem se dočkat, ale stálo to za to. Tak toto jsem, prosím, já:


Vážně se mi to hrozně líbí, ještě jednou Žanettce moc děkuji! :)

Spřátelený blog (opět :D )

25. července 2009 v 17:03 Jiné
Tak tak, čtete správně :D

Na.. na co tady ještě koukáte? Sem máte přece jíti ;-)

Opět od kalak

25. července 2009 v 16:52 Tento blog
Kalak zjevně na svá SB často myslí a tady máme další důkaz:

Další spřátelený blog

23. července 2009 v 16:10 Jiné
A tentokrát opravdu skvělý blog, který stejně už nejspíš všichni znáte. Který že to je? Zjistíte to, pokud zajdete sem.

Dárek od kalak

22. července 2009 v 13:15 Tento blog
Tož se kochejte. Prosté, přec hezké :) Díky kalak :)


DG kresby

16. července 2009 v 15:10 Obrázky
Konečně jsem se dokopala uploadnout další obrázky. Tentokrát vážně za moc nestojí, spíše jsem vám chtěla ukázat, co jsem kreslila asi nejčastěji (a to jsem zjistila, že jsem jeden obrázek zapomněla naskenovat - no nevadí, na tom totiž vypadala už vážně jak nějaký ufon 0_o ). Tak se nezděste a tady to je:

(možná se budou chvíli načítat, jelikož jsou celkem velké... no dobře, tolik zase nezabírají... každopádně se mi je prostě nechtělo zmenšovat :P )


Concept art a info

12. července 2009 v 16:15 Tomb Raider 9
Taky se vám zdá, že jste sotva před nedávnem praštili Natlu Thorovým kladivem po palici? No a už je to tady, začínají prosakovat informace o dalším TR, které by mělo vyjít tedy až příští rok (ale kdyby později, vůbec by to nevadilo, jen ať si na to vezmou radši víc času...), ale už teď je samozřejmě ve vývoji. Protože je to více méně ještě hodně počáteční fáze, může se to ještě úplně změnit, nicméně proč se nezmínit o tom, co se zatím k našim uším doneslo, že?

Nejprve ten slíbený concept art:

A teď něco o hře - tak tedy, už zase se mluví o nějakém kompletním překopání, mělo by se jednat o Lařiny začátky, o tom, jak se z ní stala ta dobrodružka, kterou známe... (tedy známe - kolik různých verzí Lary už známe...). Trochu mi to připomíná to, co jsem četla o tom novém filmu a moc mě to nepotěšilo, všichni víme, jak to dopadlo a jak se to fanouškům (ne)líbilo, když se tvůrci inspirovali filmem...

Nový TR by měl mít otevřený svět (představuji si cosi jako Oblivion a nejsem si jistá, co si o tom myslet...) a nově propracovaný bojový systém (neměl to mít už Underworld? A nijak slavně to nedopadlo...).
Lara prý bude muset přežít na opuštěném ostrově poblíž Japonska, kde bude bojovat s divokou zvěří, k ruce bude mít mnoho různých zbraní (a prý i luk - představa lary s lukem se mi kupodivu docela zamlouvá... ještě tak mít výbušné šípy jako v TR4 do kuše :D ).
Cesta prý nebude přímočará, budeme mít více možností, jak překonat překážky - nic proti, ale něco takového jsem myslím slyšela už o Underworldu a ne že bych si toho pak ve hře nějak zvlášť všimla...

Nevím, zatím mi to zní jako sliby... hodně slibů, kterými se oháněli už před vydáním TR:U. Opravdu už nemám nijak vysoká očekávání... I když, samozřejmě, toto je teprve začátek nové honby za všemožnými informacemi, které se v nás budou snažit probudit nadšení pro novou hru s názvem Tomb raider... Popravdě tedy toto je spíš je takový neplánovaný únik informací...

Mno nic, zajděte sem pro podrobnější informace zajděte sem a já zas letím. V poslední době jsem nějak začala hrát amatérské levely, těší mě víc než TR od Crystal Dynamics (tedy... až na ty levely od Caina - kdo nějaký někdy hrál, pochopí :P ).

Od Lucíka pro SB

9. července 2009 v 17:57 Tento blog
Pěkné, že? Díky, Lucíku :)

Nové obrázky (jak originální...)

6. července 2009 v 13:16 Obrázky
Scanner byl vážně hodný, nechal mě vše naskenovat - a pak se blog.cz rozhodl, že nepůjdou uploadovat obrázky... No, konečně jsou všechny problémy vyřešeny. Tak tady jsou zatím některé z nich (všechny opět ze série "Nuda ve škole")


Video od Kurtistra pro SB

6. července 2009 v 7:21 Tento blog
Kurtistr vytvořil video pro své spřátelelné blogy, tak ho sem (ač s mírným zpožděním) dávám i já :)
Pokud jsem správně pochopila, že každý úsek videa vždy souvisí se jménem uvedeným před ním. Pak to znamená, že mně patří ta část z cutscény s Tonym... Nic mi nemohlo udělat větší radost! :D (dobrá, jsou i jiné úžasné postavy, ale zrovna Tony, ten se často někde nevyskytne, chudá malý... ). Díky, Kurtistre, za video a díky ještě víc za to, že je tam Mad Tony! XD


Co scanner dovolil...

2. července 2009 v 7:50 Obrázky
...než opět odmítl pracovat :P

Tak tedy, málem bych zapomněla na barevnou verzi obrázku s Larou a von Croyem, je to sice takové.. nevím, ještě bych to dost upravila, ovšem upravovala jsem to tolikrát, že už na to nemám nervy XD


A tady opět tvorba ze série "Nuda ve škole" :

Natla v jakémsi podezřelém manga stylu (takové nic moc):


A Boaz (toto už je spíš skoro chibi... XD ), se kterou jsem tedy výjimečně spokojená:


Pokračování příště... po dalším urputném boji se scannerem :D