Prosinec 2009

Kristina Boaz aneb Zase jsem jednou něco nakreslila :D

31. prosince 2009 v 16:57 Obrázky
Tedy, nejdříve bych vám chtěla popřát krásný nový rok! A přežijte dnešní noc ;-)

A tady je tedy to mé dílo... myslím, že nemá cenu popisovat, o co tam jde :-P (Snad jen kdybyste se ptali, čí je to ruka, tak nikoho konkrétního... asi XD )


Anketa do seminárky

30. prosince 2009 v 18:38 Jiné
Tak jsem se inspirovala Soniou a rozhodla se, že to dám sem na blog, i když zde nemám zdaleka tak velkou návštěvnost, tak nevím, jak moc to pomůže... Ale nedostatek času vyžaduje zoufalé činy a seminárku odevzdávám za šest dní =-O
PS: Pokud vám ta anketa bude znít jako naprostý blábol, nejste sami, ale nějak jsem nebyla schopná stvořit něco lepšího :-P Pokud se vám tedy například nebude pozdávat ani jedna odpověď, vyberte to nejbližší, ona to učitelka nepozná (jej, kdyby si tak tohle náhodou přečetla XD )

EDIT: Vypadla mi sedmá a osmá otázka (já jsem šikovná...), teď jsou konečně všechny :)

Dva dárky pro tento blog

25. prosince 2009 v 20:47 Jiné
První z dárků je od Lucíka a je to banner:


Druhým dárkem pak je souhlas Pink-Sun ke spřátelení blogů :) (napadá mě otázka, proč jsem jí to nenavrhla už dříve, sama to nechápu... :-/ )

Všechno nejlepší k svátku...

24. prosince 2009 v 16:56 Svátky, výročí apod.
...všem Adamům a Evám! Juch!
Eh... no co, tak jsem chtěla být trochu originální :-P A taky mi přijde, že se kvůli nějááákému světově rozšířenému svátku zapomíná tento den na jmeniny ;-(

Ale dobrá, je tu i ta záležitost s Vánocemi, no. Tak krásné a veselé Vánoce, hodně dárků pod stromečkem (celý den mě provází představa, jak Lara ty své otevírá páčidlem... ne, to nebyl můj nápad a ani se původně netýkal Lary, ale k ní se mi to nehorázně hodí) a vůbec se mějte hezky a hlavně proboha nezůstávejte celý den o hladu (s tím přicházím asi pozdě, co?), jinak chytnete zlatou prasečí chřipku! 0_o
No dobrá, trapný pokus o vtip...
Letos jsem vánoční obrázek pro tuto příležitost vybrala v o něco pochmurnějších barvách, zdá se mi, ale co, té červené a zelené už je všude dost :D


Co že zase stagnuji?

23. prosince 2009 v 13:06 Jiné
Říkala jsem si, že vám možná dlužím menší vysvětlení. Tak tedy...
TR3 hraji... pomalu. Pořád ještě trčím v Temple Ruins a nevím, když budu hrát dál (viz další důvody). Nepovzbudí ani fakt, že můj bratr, když mě viděl, začal TR3 hrát taky a už je v Oblasti 51 (no co, tak těmi levely neprobíhám taky rychle =P Vím že bych nemusela koukat do každého temného kouta - přičemž secrety stejně přehlédnu - ale proč ne. A ještě k tomu dělám screenshoty :D ).
Další důvod, poměrně důležitý: Nějak jsem začala zas hodně psát (ne, KMD ne; jinou TR se týkající povídku, ač ne z TR světa... nic si z toho nedělejte, pokud nechápete, jak to myslím XD ). Juch, vážně mě to nějak hodně zase chytlo :)
A třetí věc, která bude přes prázdniny hlavním důvodem, proč tady toho asi moc nepřibyde - hned na začátku ledna máme odevzdávat seminárku, kterou jsem samozřejmě začala psát až dnes... (nic vás tak nedokope k práci jako vědomí, že vám zbývá málo času...). Možná by vás zajímalo téma - píši o vlivu počítačových (i konzolových) her, a to prosím negativa i pozitiva (protože mi přijde, že se mluví hlavně o negativech). Snad z toho vyjde něco čitelného a pochopitelného :D
A možná by se našlo i pár dalších menších čas žeroucích problémů...
Každopádně, takhle se tedy věci mají. Tak se mějte a užívejte si prázdniny :)

Podle kterého zvířete je Seth

12. prosince 2009 v 13:50 Tomb Raider 4
Před pár minutami jsem šla kolem televize a tam to zrovna říkali :D Tedy, byl to dokument o nějakém zvířátku a zmínili se tam, že podle něj byla zobrazována Sethova hlava a ať už je to fakt, nebo ne, docela se mu to podobá. tak proč se tu zde o tom nezmínit. :)
Hrabáč. V životě jsem o něm neslyšela. Tak jsem ho našla a tady ho máte pro porovnání se Sethem samotným. Co myslíte, jistá podoba tu je, ne? :)

Desatero přikázání a Lara

11. prosince 2009 v 21:48 Lara Croft
Toto mi tak náhodou přišlo na mysl...
Rodina Croftů jakožto starý šlechtický rod z Anglie pravděpodobně bude věřící, koneckonců co jejich známý, otec Patrick Dunstan, že? Jak na tom ale Lara jako křesťanka je? Je jí vůbec? Po tom všem, co zažila? Dodržuje například... desatero přikázání? Pojďme si to projít, hezky jedno po druhém :)

Cesta skrz TR3 (1)

8. prosince 2009 v 21:49 Tomb Raider 3
Konečně jsem se dostala k tomu začít opět hrát TR3. A podržte se - tentokrát ho chci také dokončit! Takže hurá do toho. Tady budu průběžně popisovat mé putování (což ovšem znamená, že bude poznat, jaká jsem brzda, podle toho, jak často něco přibude... ó jé, to jsem si zas na sebe něco vymyslela...). Nicméně, pokusím se to příliš neprotahovat a nepopisovat každý můj krok, má to být spíš takový zápisník zážitků, rozhodně ne návod. Takže pokud náhodou přeskočím polovinu levelu, protože k němu nebudu mít co říct, nezlobte se, prosím (ano, narážím hned na tento první level).

Ulice pojmenovaná podle Lary - hlasování

4. prosince 2009 v 13:51 Lara Croft
Před časem jsem psala článek o tom, že v Derby přemýšlejí o názvu pro novou ulici a jeden z návrhů je pojmenovat ji podle naší milované archeoložky. Nyní se dostala do užšího výběru a je už pouze na nás, co si odhlasujeme (tedy čekala jsem, že to bude jen pro Brity nebo tak něco, ale můj hlas mi to, zdá se, vzalo, takže nejspíš může přijít se svou troškou do mlýna kdokoli).

Anketu můžete najít na adrese http://www.derby.gov.uk/, nachází se po pravém okraji stránky. Z těch názvů, které jsou zde na výběr mě kromě Lary snad alespoň trošku zaujal akorát "Merlin Way", také jsem pak zjistila, že tato možnost zatím získala plné jedno procento hlasů! Ano, myslím, že je to vážně úspěch, protože u všech ostatních je 0% (zjevně zaokrouhleně - prostě nedosáhly ani na ten jeden), tedy samozřejmě kromě "Lara Croft Way", která se momentálně pyšní 97 procenty. A to je krásné, ne? Nechci předbíhat událostem, ale máme velkou naději... :D Jen tak mimochodem, abyste si udělali představu, ve chvíli, co jsem dala svůj hlas už celkem hlasovalo 20 988 lidí, tedy téměř 21 tisíc! Hlasování potrvá do konce ledna 2010, tak máte ještě dost času na rozmyšlenou... Eh, co to povídám, tady přece není co rozmýšlet! ;)